Monumental Week for Bitcoin Approaches As Binance CEO CZ Przewidywanie ceny akcji

Von | 22. Juli 2020

Współzałożyciel Nexo Antoni Trenchev Podwójnie na 50.000 dolarów Bitcoin
Ostatnie wydarzenie związane z obniżeniem ceny Bitcoina o połowę zmyliło większość inwestorów, dla większości z nich wydarzenie to nie miało i nie będzie miało wpływu na ceny. Ale dla niektórych analityków, jego wpływ ma wkrótce wejść w życie. Historycznie, zmniejszenie o połowę Bitcoin System zajęło kilka tygodni zanim zdarzenie to znalazło odzwierciedlenie w cenie aktywów. W szczególności, w ostatnich połowach, zajęło więcej niż kilka pierwszych miesięcy, zanim cena zareagowała na zdarzenie.

W ostatnim półroczu, pozytywny efekt odzwierciedlił się dopiero po 12 tygodniach, podczas gdy w pierwszym, trwało to 8 tygodni. Okres ten został określony przez niektórych analityków jako faza konsolidacji po obniżeniu ceny. Niewielka akcja cenowa jest doświadczana pomimo byczych bodźców i ogólnego byczego sentymentu. Tym razem nie było inaczej. Obecny tydzień jest 11-tym od czasu zmniejszenia o połowę i oznacza jeden z najbardziej stabilnych okresów Bitcoina, ponieważ handluje on w wąskim zakresie.

W nadchodzącym tygodniu, składnik aktywów osiągnie swój rekordowy poziom po fazie konsolidacji o połowę i niektórzy zwolennicy oczekują, że ceny zaczną spadać w dowolnym momencie od tego czasu. Większość zgadza się, że następny ruch jest w górę i po tak bezprecedensowym poziomie stabilności, ceny będą gwałtowne po uruchomieniu. Oczekuje się, że pierwszym impulsem będzie 30% wzrost Bitcoina z około 9 500 USD do 12 000 USD.

Binance CEO Oczekiwania cenowe

Ponieważ inwestorzy Bitcoin nadal wstrzymują oddech, otrzymali obiecujący sentyment z Czech, które stoją na czele jednej z największych giełd kryptograficznych na świecie. W wywiadzie udzielonym w serwisie YouTube, prezes Binance podzielił się swoimi przemyśleniami na temat wielu wzlotów, w tym oczekiwań dotyczących cen. Zauważył, że nie ma żadnego ograniczenia i jedynym wariantem, który można zrobić 10x, 10x lub 1,000x, jest czas.

Zauważył również, że oczekuje, iż choć Bitcoin będzie zawsze najbardziej dominującym cyfrowym aktywem, to jednak ostatecznie spadnie on z obecnego haju. W krótkiej perspektywie czasowej będzie nadal się wspinać, ale w dłuższej perspektywie Bitcoin będzie musiał pomieścić inne krypto-waluty, które mają duży potencjał, wyjaśnił.